• Nasıl algılanmanızı istiyorsanız onu hiç ummadığınız bir şekilde tasarlayıp, karşınıza koyar şaşırır kalırsınız. Her zaman güler yüzlü, her zaman pozitif bir yaklaşım sergiler. En vasat en donuk, en soğuk ortam veya objeyi öyle bir fotoğraflıyor ki, alıp, o fotoğrafı duvarınıza asmak istiyorsunuz. Kısaca mesleği için doğmuş ve yaşayan biri..

  Murat GÜRBÜZ, Genel Müdür Yardımcısı, Mali ve İdari İşler, YAPIRAY A.Ş.
 • Markanız için hayal ettiğiniz ama beceri olarak kendiniz hayata görsel olarak geçiremediklerinizi, düşündüklerinizden fazlasıyla gerçekleştirme yeteneğine sahip biri..

  Merve ÇOBAN, Zwilling J.A. Henckels Türkiye
 • Aykut beyle çalışmaya karar verdiğimizde bir reklam danışmanı ile çalışmaya başladığımızı düşünmüştük. Fakat karşımızda pazarlama faaliyetlerimizin tamamında ve hatta stratejik yol haritamızı çizerken bizimle birlikte fikir üreten bir partner bulduk. İş alanlarımız çok standart ve yaygınlıkla bilinir alanlar olmamasına rağmen hiç zorlanmadan anlayan ve hedef kitlelere ifade edebilen bir çözüm ortağı oldular. Şirketlerimizin yaşam yolculuğunda ufuk açıcı katkılarının devamını dilerim.

  Cihan Akbulut, Optima Engineering and Facility Services / Ecoserv / Exertus, Yönetim Kurulu Başkanı
 • MAE ve dolayısı ile Aykut Bey ile bu sene çalışmaya başladık. Yeni doğan medikal markamız Mednetic’i marka isminden başlayarak kendisine emanet ettik ve kısa zamanda ne yapmak istediğimizi çok doğru anlayarak sıfırdan çok başarılı bir konsept yarattı. Jant markamız Carre için kendisinin yarattığı “Jantilmen” konsepti markamıza yeni bir soluk getirdi. Kafamızdakini çok çabuk ve doğru anlaması, yaptığımız işleri bizim kadar benimsemesi, konulara farklı açılardan yaklaşımı ve yaratıcılığı Aykut Bey ile çok rahat ve keyifli çalışmamızı sağlıyor. İşbirliğimizin uzun yıllar devam etmesi dileklerimizle.

  İdil Ersöz ÖNEY, TECHNOcast