REFERANSLAR

yapıray

%100 yerli sermaye ile faaliyet gösteren tek akü üreticisi olan Yiğit Akü’nün, sosyal sorumluluk projeleri dışında kalan tüm işleri için marka çalışmaları bana emanet.

yapıray

Türkiye’nin en saygın inşaat firmalarından olan, Yapı Merkezi Holding’e bağlı Yapıray, raylı sistemler konusunda ülkenin lider firması. Yurtiçi ve yurtdışında yürüttüğü sayısız proje ile sektörün gözbebeği durumunda.. Marka danışmanlığı çalışmaları bana emanet.

yapıray

Dünya’nın en büyük inşaat şirketi, VINCI Corporation’ın bir kolu olan Freysaş, 3. Boğaz köprüsü, Haliç Metro Geçişi Köprüsü, Atatürk Olimpiyat Stadı gibi çok büyük projelerde imzası olan bir firma. Marka danışmanlığı çalışmaları bana emanet.

yapıray

Bünyesinde Türkiye’nin en verimli franchise ağlarından biri olan Çiğköftem markasının, isim babası olduğum Fishour markasının, yine isim babası olduğum çatı marka Globlend’in bağlı olduğu grubun marka danışmanlığı bana emanet.

yapıray

Türkiye’nin en önde gelen mekanik işletme firmalarından biri olan Optima’nın marka danışmanlığı bana emanet.

yapıray

Türkiye’nin en iyi bina bakım hizmetleri firması olan Ecoserv’in marka danışmanlığı bana emanet.

yapıray

Dünya’nın en eski bıçak üreticilerinden Zwilling, Türkiye ofisini açtığından beri marka çalışmaları bana emanet.

yapıray

İsim babası da olduğum Exertus, yapılar için test ve doğrulama alanında faaliyet gösteriyor. Marka çalışmaları bana emanet.